psychologické poradenství a terapie

– Laura Juríková –

individuální terapie s dospělými

individuální terapie s dětmi a dospívajícími

vzdělávání


O mně

Jsem psycholožka a terapeutka.

Vystudovala jsem psychologii na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Absolvovala jsem psychoterapeutický výcvik Integrace v psychoterapii, výcvik v krizové intervenci, motivačních rozhovorech a Výcvik ve vztahové psychoterapie dětí a dospívajících. Průběžně se vzdělávám a pracuji pod pravidelnou supervizí. Jsem řádným členem České asociace pro psychoterapii.

Mezi témata, se kterými se na mě lidé často obrací, patří pociťování nepříjemných pocitů, úzkostné či depresivní stavy, zvládání stresu, nízké sebevědomí, životní krize, potíže v komunikaci s druhými, životní či vztahová nespokojenost, existenciální otázky a mnoho dalšího.

Mimo vlastní praxi pracuji terapeuticky v Národním ústavu pro autismus a dále se věnuji výzkumné práci v Národním ústavu duševního zdraví, kde se zaměřuji na téma sebevražednosti a duševního zdraví dětí a dospívajících.

Terapeuticky pracuji s dětmi, dospívajícími i dospělými. Osobně, online či na procházkách.

Při práci s mladšími dětmi je pro mě důležitá i průběžná práce s rodiči, které vnímám jako zásadní součást terapeutického procesu s dítětem.

Jedno setkání je na 50 minut a jeho cena je 900,-.